چسب زه خودرو بر پایه پلیمرهای سیلیکونی ساخته شده است که در تماس با رطوبت هوا پخت می‌شود. مقاومت عالی در برابر شرایط جوی و حفظ کیفیت و ماندگاری بالا باعث شده است که این محصول انتخابی مناسب برای استفاده در قسمت‌های مختلف خودرو مانند چسباندن زه خودرو ، چسباندن آینه‌های جانبی و داخلی، چسباندن شیشه‌ها، چسباندن انواع قطعات تزئینی و … باشد.

خودرو بی تردید به‌ بخش جدایی‌ناپذیر در دنیای امروز تبدیل ‌شده و جزء نیازهای اساسی خانواده‌ها است. صاحبان خودرو معمولا با مشکلات رایجی که احتمال رخداد آن برای هریک از ما وجود دارد سر و کار دارند؛ مشکلاتی که حتی در خودروهای جدید نیز به دفعات رخ می‌دهد و رفع آنها در صورت مراجعه به تعمیرگاه مستلزم اتلاف وقت و هزینه خواهد بود. پس بهتر است این سری مشکلات را بشناسیم و در صورتی که هر یک از آن‌ها برای خودرو اتفاق افتاد در صدد رفع مشکل و تعمیر آن برآییم.
بدیهی است که اگر مشکلات اتومبیل به حال خود رها شود به مرور زمان بدتر شده و برای رفع و تعمیر آن‌ها باید هزینه‌ای بیشتر تقبل کرد. در ادامه این نوشتار به چند مورد از مشکلات خودرو اشاره می‌کنیم و راهکارهایی با چسب زه خودرو زیپر را به شما آموزش می‌دهیم.

گاهی به این مشکل برخورده‌ایم که پس از خرید خودرو، قطعات نصب شده بر روی بدنه خودرو مانند زه اطراف بدنه و … جدا می‌شوند. این چسب بهترین انتخاب برای چسباندن زه خودرو است و به کمک آن با حداقل زمان و هزینه، می‌توان زه خودرو را چسباند .
چراغ راهنما، چراغ ترمز ماشین، آینه داخل ماشین و یا آینه بغل آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد، دیگر نیازی به رفتن به تعمیرگاه نیست.
اپر شما هم به افزودن قطعات تزئینی بر روی خودرو علاقمند هستید، چسب زه خودرو زیپر این امکان را فراهم می‌آورد که قطعات مورد نظر را با اطمینان به خودرو بچسبانید.
چسب زه خودرو زیپر علاوه بر خودرو برای سرویس دستشویی و حمام، درزگیری در و پنجره، آب بندی سینک ظرفشویی و حتی آب بندی قطعات صنعتی نیز کاربرد دارد به همین دلیل نام دیگر این محصول چسب همه کاره است.
با این مقدمه و با در نظر گرفتن ضرورت شناخت این چسب به آشنایی با این محصول منحصر به فرد می‌پردازیم.

نگاه اجمالی به چسب زه خودرو

محصولی منحصر به فرد بر پایه پلیمرهای سیلیکونی می باشد. با توجه به کیفیت چسبندگی و تحمل این چسب (در برابر رطوبت و دما ) جایگاه بسیار مناسب برای جایگزینی چسب‌های نامرغوب و بی‌کیفیت دارد و قابل رقابت با محصولات خارجی است. به وسیله چسب زه خودرو زیپر می‌توانید انواع قطعات خودرو را بچسبانید. مدت زمان خشک شدن این چسب بسته به نوع جنس اجسامی که قرار است چسبانده شوند، بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت متغیر است. این چسب در واکنش با هوا خشک شده و نیاز به گرما و یا اسپری مخصوص ندارد. مقاومت این محصول منحصر بفرد در برابر عوامل جوی مانند گرما، سرما، رطوبت بسیار چشمگیر می‌باشد و ماندگاری بالایی در زمان طولانی دارد و شما بعد از چندین سال شاهد از بین رفتن چسب و جدا شدن اجسام نخواهید بود.

مشخصه های فنی چسب زه خودرو :

 • مدت زمان خشک شدن چسب زه خودرو زیپر بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت متغیر است.
 • مقاومت بالا در برابر شرایط جوی،گرما، سرما، رطوبت دارد.
 • چسبی بی بو می‌باشد
 • وزن ۳۰ گرم
 • دارای پک کامل شامل: چسب نواری و نازل چسب می‌باشد.

خرید چسب زه خودرو زیپر مدل z1

مناسب برای  قسمتهای مختلف خودرو نظیر چسباندن زه خودرو، آینه بغل، شیشه‌ها، چراغ‌های ترمز و راهنما، انواع قطعات تزئینی و همچنین آب بندی سرویس‌های بهداشتی و سینک ظرفشویی و درزگیری در و پنجره، آب بندی قطعات صنعتی اشاره کرد.

ابزار و متریال مورد نیاز

ابزار مورد نیاز

  • دستمال و محلول پاک کننده.
  • کاردک جهت پاکسازی محل.

متریال مورد نیاز

  • چسب نواری داخل بسته بندی موجود می‌باشد. بعد از استفاده از چسب زه ، جهت جلوگیری از تکان خوردن قطعات چسبانده شده می‌باشد.
  • چسب زه خودرو زیپر
  • چسب زه خودرو معمولا به همراه یک نازل ارائه می شود. این نازل به اندازه خروجی چسب کمک کرده و ظریف کاری را مقدور می‌سازد. پیشنهاد می‌کنیم بلافاصله بعد از اتمام کار نازل را جدا نموده و درب چسب را ببندید.

طریقه مصرف چسب زه خودرو :

 • ابتدا محل مورد نظر را کاملا تمیز، خشک و از آلودگی‌های قبلی پاک کنید. می‌توانید از دستمال و کاردک داخل محصول استفاده کنید.
 •  نازل چسب را قرار دهید، نازل به حجم و اندازه خروج چسب کمک کرده، ظرافت و دقت بیشتر را امکان‌پذیر می‌سازد.
 •  قطعه مورد نظر را کاملا به چسب آغشته کرده، از چسب پهن کن نیز می‎‌توانید استفاده کنید سپس قطعه را به محل مورد نظر بچسبانید .
 • با استفاده از نوار چسب داخل جعبه چسب زه خودرو زیپر، قطعه چسبانده شده را در محل اتصال، محکم نمایید. به گونه‌ای این کار را انجام دهید که هیچ فاصله‌ای بین قطعات نباشد.
 • به منظور افزایش ظرافت کار، اضافی چسب را پس از چسباندن بلافاصله با دستمال و کاردک تمیز کنید. بعد از گذشت ۲۴ ساعت، نوار چسب را جدا نمائید.