نصب تابلو و بنر با استفاده از طناب و بدون دابست با حذف هزینه‌های اضافی مانند جرثقیل و کلایمر یا داربست، توسط شرکت ایمن بالابران کهکشان ممکن شده است.

نصب تابلو و بنر با چه اهدافی است؟

تابلو و بنر یکی از قدیمی‌ترین و موثر ترین روش‌های تبلیغات و معرفی کالا یا خدمات در خیابان‌ها و ساختمان‌های مناطق شلوغ و پر تردد است. امروزه ساختمان و سازه‌های بلند، در امر تبلیغات هم مزیت هستند و هم یک مانع محسوب می‌شوند.در گذشته نصب تابلوهای تبلیغاتی به کمک بالابر، نردبان یا داربست انجام می‌شد ولی امروزه با توجه به بلندی و ارتفاع ساختمان‌ها و تراکم زیادی که در برخی مناطق ایجاد شده انجام این کار به این شکل امکان‌پذیر نیست.یکی از روشهای ساده و جذاب برای نصب  بنر  تابلو در هر شرایطی، دسترسی با طناب است.

 

نصب بنر و تابلو بدون داربست در رشت

اگر نیاز به نصب سریع بنر یا تابلو در رشت ب روی ساختمان تجاری،اداری،مسکونی، بیمارستان و ارتفاع دارید ، این کار را با استفاده از دسترسی طناب به صورت سریع و ایمن انجام دهید.

نصب تابلو با طناب در رشت

برای نصب بنر در ارتفاعات مختلف شاید هنوز هم بتوان از روش‌هایی مانند نردبان ، کلایمر،بالابر ، جرثقیل استفاده کرداما هر یک از روش‌ها دارای محدودیت‌ها و مشکلاتی است، امروزه یکی از راهکارهای سریع، ایمن و مقرون به صرفه استفاده  از روش نصب تابلو و بنر با طناب است که ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن  بدون محدودیت ارتفاع می‌باشد.

یکی از دیگر مزایای استفاده از روش طناب در نصب بنر ، عدم محدودیت در اجرای کار در ارتفاع و دقت بالای پروژه است ، زیرا که با فرود نماکار با طناب هر دو دست طناب کار آزاد بوده و با دقت کافی میتواند مشغول به نصب تابلو یا بیلبورد در نما ساختمان شود .

شرکت بین المللی ایمن بالابران کهکشان (دکتر عایق) مجری دسترسی با طناب در رشت، گیلان و همه نقاط کشور است که در زمینه نصب و تعمیرات بنر و تابلوهای تبلیغاتی در ارتفاع زیاد می‌تواند همراه و یاور شما باشد.همانطور که گفته شد این روش بدون محدودیت در اجرا، با ایمنی و سرعت زیاد انجام خواهد شد و مزاحم عبور و مرور و دسترسی رهگذران نیست؛ علاوه بر این استفاده از تکنسین‌های دسترسی با طناب، و عملیات نصب بیلبورد و تابلوی تبلیغاتی در ارتفاع و به این روش خود می‌تواند جنبه تبلیغات مضاعف داشته باشد.