شرکت ایمن بالابران کهکشان مجموعه گسترده‌ای از بررسی های غیر مخرب (NDE)، تعمیر و نگهداری کارخانه پتروشیمی، دسترسی و سایر تخصص‌های یکپارچه حفاظت از دارایی را برای حفظ کارخانه‌های صنعتی در انطباق با مقررات و جلوگیری از خرابی‌های فاجعه بار ارائه می‌دهد. از آنجایی که بخش‌های انرژی بر یافتن منابع انرژی سبزتر تمرکز می‌کنند، صنعت به نقطه کانونی توسعه تبدیل شده است.

تست غیر مخرب چیست؟

تکنیک‌های NDT ویژگی‌های مواد، ساختارهای داخلی و شرایط سطح را بدون تاثیر بر جسم، تجزیه و تحلیل می‌کنند. روش‌های NDT یکپارچگی اجزای ساختاری را ارزیابی می‌کنند، زیرا امکان تشخیص زودهنگام نقص، کاهش زمان خرابی و منجر به عملیات ایمن‌تر را فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، یک روش NDT، آزمایش اولتراسونیک، می تواند عیوب داخلی در جوش یا ریخته گری را شناسایی کند و اصالت محصول را افزایش دهد. مزایای اضافی زیادی برای استفاده از NDT در فرآیند تولید وجود دارد:

    • ایمنی محصول و انطباق صنعت را افزایش می‌دهد.
    • با صرفه جویی در مواد و نیروی کار، هزینه محصول را به حداقل می‌رساند.
    • به لطف محصولات نهایی با کیفیت بالا، شهرت تولید کننده را بهبود می‌بخشد.

خدمات دسترسی با طناب برای پالایشگاه و پتروشیمی

انواع خدمات دسترسی با طناب، راپل، عملیات نجات (رسکیو) ویژه پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی را از ایمن بالابران کهکشان بخواهید.

تمیز کردن مخزن و زباله سوز

ایمن بالابران کهکشان این قابلیت را دارد که خدمات بازرسی، تعمیر و نگهداری کارخانه پتروشیمی و تعمیر تمامی دارایی‌های موجود در کارخانه پتروشیمی شما را انجام دهد.
فناوری سنتی و پیشرفته آزمایش غیر مخرب (NDT) ما را قادر می‌سازد تا زمانی که دارایی‌های شما در سرویس‌دهی باقی می‌مانند، بازرسی انجام دهیم که زمان توقف کارخانه را محدود می‌کند. تکنسین‌های ما با کارشناسان مشاور مهندسی و با اپراتورهای کارخانه کار می‌کنند تا بازرسی‌هایی را بر اساس برنامه‌های یکپارچگی مکانیکی (MI) کل کارخانه و مطابق با روش‌های بازرسی مبتنی بر ریسک (RBI) انجام دهند تا از کمپین چرخه عمر کامل دارایی اطمینان حاصل کنند.

بازرسی و نگهداری پتروشیمی

ایمن بالابران کهکشان راهکارهای پیشرفته حفاظت از دارایی را ارائه می‌دهد از جمله بازرسی، تعمیر و نگهداری کارخانه پتروشیمی، مشاوره مهندسی و دسترسی با طناب و ایمن نگه داشتن دارایی‌های پتروشیمی و مطابقت با آنها. تاسیسات پتروشیمی باید از استانداردهای ایمنی سختگیرانه پیروی کنند زیرا منابع طبیعی را به محصولاتی تبدیل می‌کنند که ما هر روز از آنها استفاده می‌کنیم، از لوازم آرایشی گرفته تا پلاستیک و تجهیزات پزشکی.
هنگام برخورد با مواد بالقوه خطرناک، برای ایمنی کارخانه و پرسنل ضروری است که اطمینان حاصل شود که دارایی‌ها به طور ایمن کار می‌کنند و فرآیندهای شیمیایی سالم هستند. خرابی دارایی‌های پتروشیمی می‌تواند بسیار خطرناک باشد، می‌تواند هزینه‌های هنگفتی را به همراه داشته باشد و به طور بالقوه بر تولید محصولات نهایی که جامعه به آن متکی است تاثیر بگذارد.

خدمات تسهیلات بازیافت زباله

خدمات معاینه غیر مخرب (NDE) می تواند برای شناسایی و تشخیص عیوب در توربین‌های گاز، ژنراتورها، توربین‌های بخار و بسیاری از دارایی‌های دیگر در تاسیسات سیکل ترکیبی استفاده شود.
خرابی دارایی می‌تواند خطر بزرگی در تاسیسات سیکل ترکیبی هم برای تجهیزات و هم برای پرسنل باشد و همچنین منجر به تعطیلی پرهزینه کارخانه شود. تیم ما با امکانات فردی شما برای شناسایی، تعمیر و جلوگیری از بروز آسیب به منظور محدود کردن زمان خرابی و ارتقای تولید، با راه‌حل‌هایی کار می‌کند. ایمن بالابران کهکشان راهکارهای پیشگیری، تشخیص زودهنگام، کاهش و نگهداری پیشگیرانه را ارائه می‌کند تا اطمینان حاصل کند که مواردی مانند خوردگی زیر عایق (CUI) آسیب پرهزینه و خطرناکی به تاسیسات شما وارد نمی‌کند. از دید پنهان، تشخیص CUI می تواند بسیار سخت باشد، اما ما مهارت و تخصص را در ارائه بازرسی NDT در ارتفاع و فضاهای محدود، همراه با حذف عایق و جایگزینی آن از طریق استفاده از تکنسین‌های متخصص در دسترسی با طناب داریم.