فواید دسترسی با طناب موجب شده تا دسترسی با طناب به عنوان ایمن‌ترین و موثرترین روش دسترسی در سراسر جهان برای تکمیل کار و قابل استفاده در هنگام برخورد با ارتفاعات یا مناطق صعب العبور در نظر گرفته می شود. با توجه به در دسترس بودن تجهیزات دسترسی با طناب در قرن جدید، شیوه‌های کار ایمن و تکنسین‌های بسیار ماهر که برای تکمیل گواهینامه خود سخت کار می کنند. از زمان توسعه خود، بخش دسترسی با طناب کمترین تصادفات و میزان جراحات کشنده را نسبت به هر بخش دیگری در این زمینه کاری تجربه کرده است.

در ایمن بالابران کهکشان (دکتر عایق) تیم متخصصان دسترسی با طناب داریم که قادر به انجام کارهای تعمیر و نگهداری و بازرسی با استفاده از روش های دسترسی تخصصی هستند. از جمله فواید دسترسی با طناب

  • بازرسی بصری نزدیک از نمای ساختمان
  • تعیین منبع ورودی آب از طریق دیوارها
  • آب بندی و عایقکاری
  • تعمیر و نگهداری و تعمیر
  • نقشه برداری

طی چند دهه گذشته ثابت شده است که دسترسی با طناب موثرترین روش برای انجام انواع وظایف در ارتفاعات است. اما زمانی که از تکنیک‌های حرفه‌ای دسترسی با طناب برای کارهای تعمیر و نگهداری و بازرسی استفاده می‌شود، مشتریان می‌توانند از ارائه راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه و مؤثر بهره ببرند که به آنها کمک می‌کند تا زمان خرابی را کاهش دهند و در نهایت سودآوری را افزایش دهند.

فواید دسترسی با طناب چیست؟

مقرون به صرفه – خدمات دسترسی با طناب بسیار مقرون به صرفه است. در حالی که برخی از متخصصان دسترسی با طناب می‌توانند کارهای بیشتری را سریع‌تر انجام دهند، این امر منجر به خرابی کمتر، کارایی بیشتر و سودآوری بیشتر برای مشتریان می‌شود.
تطبیق پذیری – ما تکنسین های دسترسی با طناب دارای گواهینامه IRATA داریم که می توانند از تکنیک‌های دسترسی طناب فنی در طیف گسترده ای از محیط ها، از تاسیسات سازه  فولادی چالش برانگیز گرفته  تا  محدودیت‌های موجود در  فضاهای محدود استفاده کنند.
سازگار با محیط زیست – همانطور که قبلا بارها گفته شد، در مقایسه با روش های معمولی، تکنیک‌های دسترسی با طناب تأثیر بسیار کمتری بر محیط زیست دارند. در ایمن بالابران کهکشان متخصصان ماهر دسترسی با طناب را ارائه می دهیم و می توانیم حتی به بالاترین و چالش برانگیزترین مکان‌ها بدون استفاده از منابع انرژی مانند بنزین، نفت یا برق برسیم.
موثر – در مقایسه با تکنیک های دسترسی جایگزین، سیستم دسترسی طناب ممکن است فیکس باشد و به سرعت جدا شده و دوباره سرهم شود. علاوه بر این، این به معنای اختلال کمتری در عملکرد سایر امکانات در دسترس، خرابی کمتر و محیط کار ایمن‌تر برای همه تکنسین‌ها است.
ایمنی – برای جلوگیری از یک حادثه و انجام عملیات بدون آسیب، دسترسی با طناب فقط روی شناسایی و به کارگیری اشیای افتاده، سیستم های ایمنی کار، برنامه های نجات دسترسی با طناب و سایر فرآیندها تمرکز کنند.
کاهش ساعات کار – دسترسی با طناب برای انجام همان فعالیت به ساعت های انسانی بسیار کمتری نسبت به تکنیک های دسترسی استاندارد نیاز دارد.
دسترسی برتر – سیستم‌های دسترسی طناب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند عملا به هر منطقه‌ای که فکر می‌کنید دسترسی داشته باشند. اگرچه استفاده از تکنیک های مرسوم تر این امر را غیرممکن می کند.
نیاز به تجهیزات سنگین را از بین می برد – سیستم‌های دسترسی طناب گسسته هستند و مزاحمت روی زمین را به حداقل می رساند و به پرسنل اجازه می دهد راحت و بدون نگرانی کار کنند.

جمع‌بندی
اگر پروژه شما نیاز به دسترسی به مکان‌های مرتفع یا مناطق صعب العبور دارد، از خدمات دسترسی با طناب استفاده کنید. با صحبت با یکی از کارشناسان فواید دسترسی با طناب را بررسی کنید که چگونه می توانیم به سرعت و با قیمت مناسب تمام نیازهای خدمات صنعتی شما را برآورده کنیم.

خدمات دسترسی با طناب بدون داربست

برای مشاوره رایگان، برآورد هزینه و انجام مشاوره درباره فواید دسترسی با طناب ، همین حالا با ایمن بالابران کهکشان تماس بگیرید