آب بندی بام تهرانی بدون تخریب برای جلوگیری از نم دادن و چکه کردن سقف که یکی از اتفاق‌هایی است که ممکن است در فصول پرباران و سرد سال به خصوص در مناطق شمالی ایران رخ دهد؛ در این مناطق بسیار حائز اهمیت است زیرا هر گونه کوتاهی در این زمینه باعث بروز خسارت بیشتر مانند نم کشیدگی و طبله کردن گچ دیوار و سقف‌ها می‌شود.
یکی از بهترین روش‌های نوین و اصولی عایق کاری استفاده از عایق‌های نانو است که توسط کلینیک ساختمانی دکتر عایق( شرکت ایمن بالا بران کهکشان) به نحوی کاملا اصولی توسط پرسنل کار بلد و با تجربه و به کمک سیستم دسترسی با طناب در ارتفاع انجام پذیر است.

البته در سال‌های اخیر استفاده از عایق های نانو شهرت و رونق بیشتری پیداکرده و توانسته روش بسیار مناسبی برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به دیوارها و سقف ساختمان باشد. استفاده از این عایق‌ها به ویژه در عایقکاری پنت هاوس و بام‌ تهرانی در شمال کشور بسیار حائز اهمیت است.

مجموعه دکتر عایق ، با بروز ترین عایق‌ها ،بدون نیاز به تخریب ، می‌تواند مشکل و معضل نم و رطوبت را به طور کل حل کند .

اگر شما نیز به دنبال یک متخصص آب بندی بام تهرانی بدون تخریب در شمال کشور هستید، بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب، مجموعه دکتر عایق (شرکت ایمن بالا بران کهکشان) می‌باشد. چون این شرکت، در طی سابقه چندین ساله‌اش با رزومه قوی امتحان خود را در پروژه‌های زیادی پس داده است و با شعار یکبار هزینه یک عمر آسودگی،  خیال کارفرمایان را از این دغدغه بزرگ آسوده کرده است.

شرکت ایمن بالا بران کهکشان با توجه به تجربه گسترده و تخصصی که در طول سال ها کسب کرده است، اکنون به یکی از پیشگامان در این زمینه تبدیل شده و با ارائه خدمات بی نظیر و با کیفیت بالا،
همیشه به دنبال رضایت مشتریان خود می باشد . ما باور داریم که موفقیت ما در نهایت به موفقیت مشتریان ما منجر می‌شود و بر این اساس، همیشه به دنبال راه‌های‌ جدید برای بهبود و ارتقاء خدمات خود هستیم. با اعتماد به نفس، ادعا می‌کنیم که می‌توانیم بهترین خدمات را در زمینه ، عایق کاری و دسترسی با طناب ارائه دهیم. ما افتخار می کنیم که می‌توانیم به مشتریان خود خدماتی مطمئن، ایمن و کارآمد ارائه دهیم. در این شرکت، ما به تعهد خود، به ارزش‌ها و استانداردهای بالا پایبند هستیم.